icon

YouWeTube

2.8

5.0

3

YouTube'dan içerik indirmek için muhteşem bir uygulama

30.3k

Bu uygulamayı oyla

YouWeTube, oldukça hızlı ve kolay bir şekilde YouTube'dan içerik indirmek için fantastik bir uygulamadır.

YouWeTube ile YouTube'dan herhangi bir videoyu çeşitli formatlarda indirebilirsiniz: farklı kalitelerde ses, video ya da her ikisini de indirme arasında seçim yapın. Tek yapmanız gereken uygulama aracılığıyla YouTube arama sekmesini kullanmak ve aradığınızı bulduğunuzda ekranınızda gördüğünüz butona tıklamaktır. Format ve kalitesini seçtiğinizde, indirmeye başlayabilirsiniz ve saniyeler içinde istediğiniz içeriği ekranınızda görüntülemeye başlarsınız.

YouWeTube özellikle kullanışlı bir özelliğe sahiptir: YouTube'dan içerik indirmek için YouWeTube'da arama yapmanıza gerek yoktur, bunu YouTube uygulamasından da yapabilirsiniz. Eğer uygulama telefonunuzda yüklüyse ve indirmek istediğiniz videoyu bulmuşsanız, sadece YouWeTube ile paylaşın, format ve kalitesini seçin ve indirmeye başlayın. Bu özelliği harikadır öyle ki dilediğiniz videoları kolay ve pratik şekilde indirmenizi sağlar.

Kısaca YouWeTube, YouTube içeriğini indirmek istediğinizde, hem kullanım kolaylığı açısından hem de resmi YouTube uygulamasından ayrılmadan özelliklerinin tadını çıkarmaya elverişliliğinden dolayı harika bir tercihtir.
X